gebelikjinekoloji

cinsiyet testi nasıl yapılır

648
cinsiyet testi nasıl yapılır

günümüz cinsiyet testi tıp teknolojisiyle bebeklerin cinsiyetleri ultrason yöntemiyle belirlenmektedir 16 ile 20. haftalarda yüksek oranda bebeğin cinsiyeti  belirlene bilmektedir.

 

 

 

cinsiyet kaçıncı haftada belli olur

daha önceki haftalarda’da  bebek cinsiyeti öğrenilmekte ancak 16-20 hafta gelmeden uygulamamanızı öneririz gelişmiş yüksek teknoloji yöntemler ile erken dönemlerde bebeğinizin cinsiyeti  öğrenile bilmektedir son yıllarda evde anne idrarıyla cinsiyet belirleme testi yapılabilmektedir bazı ülkelerde bu yöntem yasal iken bazı ülkelerde yasak getirilmiştir.

cinsiyet öğrenme

cinsiyet nasıl öğrenilir

cinsiyet testi haftası

gebelik döneminin 10. haftasından itibaren cinsiyeti öğrenilebilmektedir yaklaşık olarak % 80 doğruluk payı çıkmaktadır test ölçüm kabına annenin sabah erkenden ilk idrarı konur yaklaşık olarak test sonucunu 10 dakika içinde öğrenebilirsiniz test ölçüm şişesi rengi 10 dakika sonraki rengi yeşile yakın bir renk alıyorsa erkek turuncu renk  gözlemleniyorsa kız anlamına gelmektedir

 

Cinsiyet öğrenme testi

erken cinsiyet belirlenmesi kalıtsal hastalıkları öğrenme yollarının başlangıçları arasındadır kesin cinsiyet sonucu öğrenmek için ultrason yöntemiyle teste girmeniz gerekmektedir cinsiyet testleri arasındaki en başarılı cinsiyet test yöntemi ultrason yöntemidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Don`t copy text!